Oynanma Sayısı:8.24K

Ateş ve Su 2

ATEŞ VE SU 2

Sizlere daha önce websitemizde macera oyunları çatısı altında tanıttığımız Ateş ve Su oyunu olan ve serinin ilk oyunu özelliğini taşıyan Ateş ve Su 1 oyunundan sonra Ateş ve Su 2’yi tanıtmak isteriz. Ateş ve Su oyunu 4 yıl önce çıkıp milyonlarca kullanıcı tarafından oynanmış ve hala son derecede popüleritesini koruyan iki kişilik oyunlar ve aynı zamanda macera oyunları olarak nitelendirilen bir oyundur. Ateş ve Su 1’in çok oynanmasından sonra geliştirici firma oyunun 2. Versiyonu yani Ateş ve Su 2 için çalışmalara start verdi ve serinin ikinci oyunu piyasaya soktular.

Daha önceki yazımızda da bahsettiğimiz gibi oyunun asıl ismi Fireboy and Watergirl. Harika bir bedava macera oyunu olan Ateş ve Su 2’nin diğer oyundan farkı yeni eklenmiş haritalar ve geliştirilmesi mümkün karakter özellikleri ile eğlencenizi ikiye katlayacağınıza eminiz. Bu oyun daha önce bahsettiğimiz gibi WASD ve Ok Tuşları ile oynanmakta. Oyun iki kişilik oyun olduğu için arkadaşınız veya kardeşiniz ile oynamanızı son derece tavsiye ederiz. Tek başınıza bu macera oyununu oynamaya kalkarsanız epey bir zorlanırsınız desek yalan olmaz.

Ateş ve Su oyna denilince akıllara gelen ilk site herkesin bildiği gibi dangalaktır. Lakin websitemizde de bu oyunu oynayabilirsiniz. Ateş ve Su oyna denilince size eşşiz oyun deneyimi yaratmak için her daim burada olacağımıza emin olabilirsiniz